O nas

PROFIL FIRMY

img25

Firma ROTEX powstała w 1994 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu oraz transporcie drogowym. Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Teratyn, położonej we wschodniej części województwa lubelskiego. Nasze odziały znajdują się w miejscowościach - Teratyn oraz Grabowiec, dzięki temu pozwalają nam działać z sukcesami na większym terenie. 

Prowadzimy skup oraz sprzedaż ziaren zbóż i roślin oleistych. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych jak i detalicznych.

Firma zajmuje się również sprzedażą nawozów, węgla, piasku oraz różnego rodzaju kruszyw. Ponadto oferujemy: transport na terenie kraju i poza jego granicami, usługi sprzętowe, zajmujemy się również utwardzaniem nawierzchni dróg.

Rzetelna i profesjonalna współpraca z naszymi kontrahentami owocuje szybkim i stałym postępem w rozwijaniu naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane naszym Klientom produkty spełniały ich oczekiwania.

ZARZĄD FIRMY

Robert Tadla
Robert Tadla

Właściciel firmy

Zajmuje się zarządzaniem zasobami firmowymi. Odpowiada za sprzedaż posiadanych zbóż, zaopatrzenie w materiały handlowe, podpisywanie kontraktów oraz zatrudnianie nowych pracowników.

Odpowiada za kontakt w sprawach:
- kupna zbóż od firmy ROTEX
- ofert na sprzedaż materiałów dla firmy (takich jak np. nawozy)
- zatrudnienia nowych pracowników

Tel. +48 608 500 999

Damian Dalmata
Damian Dalmata

Pracownik biurowy i logistyk - Teratyn

Zajmuje się skupem wszelkiego rodzaju zbóż, rzepaku, oraz sprzedaży wszystkich materiałów dostępnych w naszej firmie (ich lista znajduje się w zakładce "Handel"). Odpowiada również za wszelkie rzeczy związane z logistyką

Odpowiada za kontakt w sprawach:
- informacje o aktualnych cenach zbóż, rzepaku oraz sprzedawanych materiałów
- godziny otwarcia głównej siedziby w Teratynie
- sprawy związane z transportem
- awizacji kierowców

Tel./fax: +48 84 657 9108
Kom. +48 606 675 022

Jarosław Gałczyński
Jarosław Gałczyński

Pracownik biurowy - Grabowiec

Odpowiada za skup wszelkiego rodzaju zbóż, rzepaku, oraz sprzedaży wszystkich materiałów dostępnych w naszej firmie (ich lista znajduje się w zakładce "Handel")

Odpowiada za kontakt w sprawach:
- informacje o aktualnych cenach zbóż, rzepaku oraz sprzedawanych materiałów
- godziny otwarcia fili w Grabowcu oraz wszystkie informacje

Tel. +48 84 651 2428
Kom. +48 660 697 156